Web Sitemiz Yeni Yüzü ile Yayında!

İnsanları birbirine yakınlaştıran bir unsur olarak anılmak dileğiyle…

Web Sitemiz Yeni Yüzü ile Yayında!

Edebiyatist internet sitesi yeni yüzü ile kullanıma açılmıştır. İnternet sitemiz üzerinden bizle ilgili merak ettiklerinizi öğrenebilir, sormak istediklerinizi sorabilir, fikir ve görüşlerinizi paylaşabilir, yayınlarımızı takip edebilir, yayın ve baskılı ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Yeni internet sitemiz ile firmamızın iletişim becerisini dahada arttırdık ve kurumsal kimlik değerimizi dijital dünyayada ekledik.

Bütün bunların yanı sıra web tasarım konusunda alınan profesyonel hizmetle dijital pazarlama dünyasına hızlı bir adım atıyoruz. Siz değerli okurlarımız artık yeni e-ticaret sistemimizden Türkiye’ nin her köşesinden alışverişlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

“Edebiyatist ailesi olarak çıktığımız bu yolculukta heybemizi edebiyat ürünleri ile doldurmak, insanları birbirine yakınlaştıran bir unsur olarak anılmak dileğiyle…”

Biz Kimiz ve Ne Yapıyoruz?

2014 yılının sonlarına doğru Edebiyatist adıyla kalemlerimizi elimize aldık.  Bir yandan insanlardan, yaşamdan ve hayallerden beslenerek hayatı daha anlaşılabilir ve daha güzel yaşanmasına olanak sağlamaya çalışırken öte yandan bu yolla hayallerimizi okurlarımızla paylaşmanın keyfini yaşamaya karar verdik.

 

Edebiyatist Dergisi olarak öncelikle e- dergi, e-gazete, e- kitap unsurundan beslendik. Sonrasında ise dokunabileceğiniz, elinize alabileceğiniz, kokusunu içinize çekebileceğiniz bir dergiyle içimizdekileri okurla paylaşmaya karar verdik.

 

Yaşamın acımasızlığı, yoruculuğu, güçlüğü karşısında, okura bir nebze olsun umut olabilmek, onların hayatını güzelleştirebilmek, onlara sığınak olabilmek için çıktığımız bu yolculukta toplumu bilinçlendirmeyi, toplumsal farkındalığı arttırmayı ve hayatı daha yaşanılabilir kılmayı da hedefledik.

 

Geldiğimiz noktada Edebiyatist, istatistik analiz sonuçlarına göre Türkiye’deki en iyi üç edebiyat dergisinden biri olup her sayı yayımlanan dosya konularıyla literatür tarama bakımından üniversitelere kaynak olmaktadır. Birçok üniversitede paneller verip söyleşilere davet edilen Edebiyatist, yapılan son araştırmalara göre lise ve üniversite öğrencilerinin en çok okuduğu nitelikli edebiyat dergisidir.

Etiketler:
Edebiyatist Edebiyatist
Henüz Yorum Yok

Yorum Gönder

16 + nine =