Sıkça Sorulan Sorular

Alışveriş ve diğer tüm konularda bizden destek alabilirsiniz!
1. Edebiyatist Üzerinde Alışveriş Süreci Nasıl İşliyor?

Beğendiğiniz dergi, kitap yayını veya baskı ürününü mağazamızdan sepetinize ekleyin. Daha sonra ana menüden “Alışveriş Sepetim” menüsüne gidin. Burada alacağınız ürünlerin miktarını belirledikten sonra kargo hesapla işlemini yapın. Daha sonrasında ödeme sayfasına git seçeneği ile ödeme basamağına geçebilirsiniz.

 

Ödeme basamağında fatura ve kargo için gerekli bilgilerinizi girdikten sonra, kredi kartı ile ödeme veya banka havale/eft seçeneğinden size uygun olanı seçip ödemeyi gerçekleştirmeniz yeterli!

 

Havale veya EFT ile gerçekleştireceğiniz ödemeler için siparişinizi tamamladıktan sonra sitemiz tarafından size sağlanacak sipariş kodunu bankanızdan ödeme yaparken açıklama kısmına eklemeyi unutmayın. Bu siparişinizi daha hızlı işleyebilmemiz  ve herhangi karışıklığın yaşanmaması için önemlidir.

2. Kargo ve Teslimat Süreci Nasıl İşliyor?

Tüm Türkiye ‘ye ürün gönderileri 1-4 iş günü sürmektedir. Alışveriş sepetinizde kargo hesapla seçeneği ile kargo ücretinizi belirledikten sonra ödeme sayfasında ister fatura adresine ister istediğiniz başka bir adrese kargonun gönderilmesini talep edebilirsiniz.

3. Kargo Ücretleri Ne Kadar?
 

Abonelik ve kampanyalarımızda kargo ücreti yok!

Sepette 50₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz!

 

TOPLAMDA 50₺’ yi geçmeyen siparişlerinizde:

Poster ve kitap ayracı gibi mini ürünlerimizde kargo ücreti 7₺’ dir.

Dergi, kitap ve defter ürünlerinde tek bir yayın için kargo bedeli 3₺’dir.

Dergi, kitap ve defter ürünlerinde iki yayın için kargo bedeli 5₺’dir.

Dergi, kitap ve defter ürünlerinde üç yayın için kargo bedeli 8₺’dir.